Home Health Dlaczego sterydy mięśniowe są potrzebne

Dlaczego sterydy mięśniowe są potrzebne

816
0

Sterydy to środki farmakologiczne stosowane w różnych dziedzinach medycyny i sportu. Przed opracowaniem tych unikalnych hormonów trudno było walczyć z poważnymi chorobami hormonalnymi i osiągać dobre wyniki w sporcie. Mimo negatywnej opinii wielu zwolenników zdrowego stylu życia, anaboliki nie wyrządzają żadnych szkód w organizmie, jeśli są stosowane prawidłowo.

Mężczyźni i kobiety uprawiający sporty wyczynowe stosują sterydy mięśniowe w różnych celach. Należy od razu zaznaczyć, że nie wszystkie substancje anaboliczne mogą być stosowane przez przedstawicielki płci pięknej.

Stymulatory hormonalne są bardzo popularne w sporcie zawodowym, mniej popularne wśród amatorów. Wiele osób uważa, że niezbędną ilość mięśni można uzyskać, stosując intensywny trening. Prawda jest taka, że nie jest to do końca prawda. Po rozpoczęciu aktywności sportowej przez 3 lata mięśnie zwiększają się samoistnie, ponieważ sportowiec stopniowo zwiększa obciążenie pracą. Po tym okresie następuje kolejna faza, w której organizm przestaje reagować na trening i dietę. Sportowiec odczuwa zmęczenie, mięśnie tracą objętość mimo zwiększonego obciążenia, pojawiają się złogi tłuszczu. Najlepsze sterydy anaboliczne w Polsce można kupić na stronie https://sterydysklep.com/

Sterydy to leki, które mogą stymulować organizm do ruchu i zwiększania objętości mięśni. Istnieje cała linia leków hormonalnych służących do zwiększania objętości mięśni i poprawy ich struktury. W ciągu zaledwie kilku miesięcy można uzyskać od 8 do 15 kg suchej masy mięśniowej, bez późniejszych strat i konsekwencji dla zdrowia.

Ważne: Każdy hormon anaboliczny ma inny skład i właściwości. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę cel, płeć i inne cechy indywidualne. Nie należy rozpoczynać kursu bez przeprowadzenia pełnego badania organizmu i konsultacji ze specjalistami.

SCT (terapia po zawarciu umowy)

Po zakończeniu terapii anabolicznej ważne jest monitorowanie stężenia hormonów we krwi. W przypadku jednoczesnego stosowania kilku produktów należy odpowiednio przeprowadzić proces regeneracji. PKT po podaniu propionianu przeprowadza się w ciągu 3 dni po zakończeniu kursu tamoksyfenu lub klomidu. Dawkowanie zależy od ciężkości upośledzenia i czasu stosowania steroidów. PKT po Turinabolu, podobnie jak w przypadku testosteronu, powinna być wykonana natychmiast po wykonaniu badań hormonalnych i potwierdzeniu wahań w układzie hormonalnym. Clomid i tamoksyfen są dobre w okresie rekonwalescencji i można je zastąpić letrozolem. Nie zaleca się ignorowania fazy PTC, ponieważ może to prowadzić do negatywnych konsekwencji i regresu masy mięśniowej. Z ofertą produktów do terapii po zakończeniu kursu można zapoznać się na stronie https://anaboliki-pl.com/